Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Bez starostí

Chceme, aby pro Vás byl nákup na našem e-shopu co nejsnadnější. Proto uvádíme, na českém trhu unikátní, službu s názvem “Bez starostí”. Pokud jste nenašli, co jste hledali, či potřebujete s něčím pomoci, využijte ji.

Nevíte si rady? Poradíme Vám

 1. Pomůžeme a poradíme s výběrem motivu

  Naše obrázky jsou všechny krásné, a tak výběr správného motivu může být náročný - bude se hodit spíš do kuchyně? Nebo do obýváku. Je pro dámy, nebo spíš pro muže? Zavolejte a poraďte se s odborníky.

 2. Poradíme s výběrem podle náročnosti

  Je důležité rozhodnout se pro správnou úroveň náročnosti. Pak Vám malování podle čísel přinese vyvážené množství zábavy i dostatečnou výzvu v obtížnosti. I když jde o Váš první obraz, není nutné začínat s nejnižší úrovní.

 3. Poradíme s rozměry obrázku

  Říkáte si, že větší je lepší? U žlučových kamenů to neplatí, tak proč by mělo u obrazů? Víte, že obraz Mona Lisa má ve skutečnosti rozměry jen 77 cm x 53 cm? U větších obrazů Vám může také dojít odhodlání. Rádi Vám poradíme.

 1. Objednávku vytvoříme za Vás

  Nákup na našem e-shopu jsme zjednodušili na několik kliknutí myší. Ale co v situaci, kdy se na internet nedostanete, a rádi byste objednali originální dárek? Zavolejte nám, nadiktujte nám svou představu a zbytek zařídíme.

 2. Poradíme s rámováním

  Jednoznačně doporučujeme pracovat s plátnem napnutým v rámu. Dodáme Vám profesionální rám s odborně napnutým plátnem. Ale chcete-li jiný typ rámu, můžeme Vám předat několik užitečných rad a tipů.

 3. Poradíme s kvalitou vlastní fotografie

  Nejste si jisti, zda fotografie, kterou jste vybrali jako podklad pro výrobu předlohy, odpovídá našim podmínkám? Pošlete ji na adresu info@zuty.cz a my zkontrolujeme její kvalitu, rozměry, kompozici a počet objektů na ní.


A jak „Bez starostí“ funguje?

Pomůžeme Vám s nákupem krok za krokem Přesně víme, jak Vám poradit, jsme specialisté Za naše služby nezaplatíte ani korunu navíc

clanek_001 Prostě a jednoduše
bez starostí

Kontaktujte nás

Volejte naši infolinku
Zákaznická podpora
Pondělí-pátek 9:00-15:00
Napište si pro radu
Pište kdykoliv, odpovíme Vám co nejdříve