Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Proč koupit u nás

Chceme našim zákazníkům nabídnout jedinečný zážitek při tvorbě obrazů. Díky našim sadám se může každý stát umělcem. Nabízíme tisíce motivů roztříděných do desítek kategorií. Naše produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a každá sada obsahuje vše, co potřebujete.

Největší evropský výrobce

Jsme největší výrobce sad malování podle čísel a diamantového malování v Evropě. V naší společnosti se zaměřujeme na vysokou kvalitu našich produktů a spokojenost zákazníků. Proto celý proces vývoje, výroby a distribuce našich produktů probíhá v Evropě.

Obraz podle vlastní fotografie

Obraz podle vlastní fotografie je skvělý způsob, jak si uchovat vzpomínky. Pošlete nám vaši fotografii a my ji převedeme do malování podle čísel nebo diamantového malování. Můžeme vám převést vaše rodinné fotografie, fotky dětí, vašich domácích mazlíčků nebo vaše oblíbené plakáty. Obraz podle vlastní fotografie je také krásný dárek pro vaše blízké.

Největší nabídka motivů na trhu

Nabízíme přes 6 500 originálních motivů malování podle čísel a přes 3 500 motivů diamantového malování. Najdete u nás motivy z různých kategorií jako jsou zvířata, květiny a rostliny, krajiny, příroda, zátiší, města, lidé a osobností, dětské motivy, abstraktní obrazy, velcí malíři, mandaly a další. Nabízíme také obrazy podle vlastní fotografie.

Nákupem u nás podporujete umělce

V našem e-shopu pečlivě vybíráme motivy, které nabízíme našim zákazníkům. Proto spolupracujeme s talentovanými umělci a nabízíme originální licencované motivy, které jsou jedinečné a zajímavé. Nákupem u nás získáte nejen krásný obraz, ale také pomůžete umělcům a podpoříte je v jejich tvorbě.

Originální motivy, které najdete jen u nás

Spolupracujeme s umělci na vytváření originálních motivů, které najdete pouze nás. Najdete u nás motivy z různých uměleckých stylů a při zpracování motivů klademe velký důraz na to, aby byla co nejvíce zachována autentičnost původního díla.

99 % spokojených zákazníků

Naším cílem je zajistit spokojenost každého zákazníka. Nabízíme produkt v nejlepší kvalitě a naše zákaznická podpora je připravena vyřešit jakýkoli dotaz nebo problém. Díky tomu máme mnoho pozitivních recenzí od našich zákazníků a ti nás dále doporučují.

Podpora během nákupu i po něm

Náš tým profesionální zákaznické podpory je připraven vám pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem, na který můžete narazit. Jsme odhodláni poskytnout vysokou úroveň zákaznického servisu a snažíme se zajistit, aby byli všichni naši zákazníci spokojeni. Náš tým zákaznické podpory reaguje rychle a je vám k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 15:00.

Bezpečný nákup

Náš e-shop je zabezpečen protokolem HTTPS a proto se nemusí bát o vaše data. Veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrovaném podobě.