Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Obrazy podle vlastní fotografie

Namalujte si obraz podle vlastní fotografie

Rádi malujete podle čísel? A chcete se posunout na další level? Co takhle nenechat se omezovat naší nabídkou šablon, a prostě si vytvořit svou vlastní? Namalujte si obraz podle vlastní fotografie. Fantazii se meze nekladou.

#ShowMore#

Nemusí se jednat pouze o fotografii. Rádi Vám připravíme jakýkoliv obrázek, který máte rádi a chtěli byste si z něj vytvořit vlastní obraz.

Fotografii můžeme připravit pro různé umělecké techniky:

Jak na to?

 1. Najděte si svou fotografii, kterou byste chtěli mít jako obraz.
 2. Vyberte si požadovanou velikost obrázku. Pokud potřebujete poradit, přečtěte si náš článek  "Jak vybrat správný rozměr".
 3. Rozhodněte se, zda chcete plátno napnout do rámu.
 4. Nahrajte svou fotografii. Měla by být co nejkvalitnější, s dostatečně velkými rozměry. Z nekvalitní fotografie nelze vyrobit kvalitní předlohu.
 5. Odešlete objednávku.

Jak mít svou fotografii ve formě obrazu?

Žádnou vědu v tom nehledejte. Postup je velmi jednoduchý a vlastně intuitivní:

 • vystihněte ten správný okamžik
 • vyfoťte jej
 • objednejte si obraz podle vlastní fotografie
 • namalujte ho
 • kochejte se

Jaké rozměry můžeme připravit?

Při objednávce produktu Obraz podle vlastní fotografie si můžete vybírat rozměry 30x40, 40x40, 40x50, 40x60, 60x80, 80x80, 80x100 a 80x120 cm. Ale pozor - neplatí, že čím větší, tím lepší. U detailu jednoho obličeje klidně vystačíte s menšími rozměry.

Hezky vypadá, když má třeba každý člen domácnosti vlastní obrázek a obrázky na stěně visí vedle sebe. Naopak skupinka postav by v malých rozměrech mohla být poněkud rozmazaná - těm sluší velké rozměry plátna.

Jak objednat?

 • V detailu produktu nahrajte svou fotografii pomocí tlačítka Nahrát fotografii, následně vyberte rozměr a rámování. V případě, že by Vám fotografie nešla nahrát, ji můžete poslat zvlášť jako přílohu e-mailu na adresu info@zuty.cz V tom případě nejprve odešlete objednávku a následně do e-mailu s fotografií napište do předmětu číslo objednávky.
 • Chcete-li nám sdělit nějaké podrobnosti, napište je do poznámky k objednávce - například si budete přát fotografii oříznout apod.
 • Odešlete objednávku a čekejte na odpověď a návrh od našeho grafika.
 • Co bude následovat? Náš grafik připraví návrh šablony, kterou Vám zašleme ke schválení. Pokud s naším návrhem nebudete spokojeni, napište grafikovi a on Vám zdarma připraví až dva další návrhy. Každý další návrh, případně změna podkladové fotografie, jsou pak už zpoplatněny částkou 150 Kč.

Jakou fotografii vybrat?

To, co na fotografii bude zobrazeno, nás nijak nelimituje - portrét, celá postava, skupinové foto, krajina, zátiší… Důležité je, aby fotka:

 • byla dobře zaostřena, aby byly rozeznatelné detaily
 • měla dostatečně velké rozlišení, aby křivky nebyly moc zubaté. Minimální rozlišení je 1 MB
 • měla dostatečnou velikost, zvláště pokud plánujete malovat obraz větších rozměrů, aby i po nutném zvětšení fotografie, stále byly patrné jemné detaily
 • v případě portrétu, byl dostatečně velký obličej. Čím více místa obličej zabírá, tím více pak vyniknou detaily a jemné stínování
 • pozor na stíny a světla. Pokud budou detaily ve stínu, splynou s okolím a nepůjdou dobře ani převést, ani namalovat. To se týká zejména obličejů
 • reálný svět je plný barev s miliony odstínů. My nabízíme maximálně 284 odstínů, a to k předlohám posíláme nejčastěji maximálně několik desítek odstínů. Příliš mnoho různých barev na fotografii musíme převést do několika desítek odstínů

Pokud se Vám fotografii nepodaří nahrát spolu s objednávkou, zašlete nám ji na náš e-mail info@zuty.cz jako přílohu, spolu s číslem objednávky.

4 položek celkem