Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak začít tvořit obrazy

Diamantové malování je kreativní aktivita, která umožní každému stát se umělcem i bez zkušeností. Obrazy diamantového malování se vytvářejí pomocí malých diamantů (kamínků), které se lepí na samolepící plátno pomocí pera a voskové hmoty. Postupně lepíte diamanty na plátno a sledujete, jak vzniká vaše mistrovské dílo. Diamantové malování je vhodné pro každého, dospělé i děti, kreativce všech věkových kategorií. Diamantové malování je DIY aktivita a je také někdy označováno jako diamond art nebo diamond painting. Každá sada diamantového malování obsahuje vše, co potřebujete k tvorbě obrazů.

Naše sady obsahují 5D diamanty, které se lesknou a září. Výsledný obraz je hezčí, zářivější a lépe vypadá než u oběžných 3D diamantů.

Celý postup je velmi jednoduchý a zvládne ho každý. V naší sadě diamantového malování obdržíte pero, misku na diamanty, voskovou hmotu pro uchopení diamantů a sáčky s diamanty. Každý sáček má na sobě symbol a tento symbol najdete také na plátně. Na plátně si vyberete symbol, kterým chcete začít a najdete si sáček se stejným symbolem. Vezmete misku na diamanty a do ní vysypete diamanty ze sáčku. Pomocí pera naberete malé množství voskové hmoty a perem naberete diamant. Diamant umístíte pomocí pera na odpovídající symbol na plátně. Takto budete postupovat, dokud nebudete mít na plátně umístěny všechny diamanty. Celý postup je popsán také v našem tištěném návodu, který najdete v každé sadě diamantové malování.

Podívejte se na video, co je diamantové malování

 

Stačí postupovat podle našeho návodu a vytvoříte si vaše mistrovské dílo

Cyklisti v parku
Nachystejte si sadu diamantové malování, kterou jste od nás obdrželi. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tvorbě obrazu. V sadě najdete malé sáčky s diamanty.
Hlava ženy při západu slunce
Na každém malém sáčku, ve kterém jsou diamanty, je kód. V sadě najde- te také znovupoužitelné sáčky a lepítka se symboly.
Cyklisti v parku
Podívejte se na plátno a najděte na plátně kód a symbol. Najděte si kód na malém sáčku a diamanty přesypejte do znovupoužitelného sáčku. Na sáček přilepte správný symbol. Znovupoužitelné sáčky můžete používat opakovaně. podle symbolů na znovupoužitelných sáčcích se vám bude lépe orientovat.
Hlava ženy při západu slunce
Odlepte kousek průhledné fólie z plátna.
Cyklisti v parku
Vyberte si symbol, kterým chcete začít a na který chcete přilepit diamanty.
Hlava ženy při západu slunce
Najděte si symbol v legendě na plátně.
Hlava ženy při západu slunce
Najděte sáček se symbolem, který odpovídá symbolu na plátně.
Hlava ženy při západu slunce
Nasypejte diamanty ze sáčku do misky na nabírání diamantů.
Hlava ženy při západu slunce
Vezměte pero a naberte koncem pera voskovou hmotu.
Hlava ženy při západu slunce
Vezměte pero a naberte s ním diamant z misky. Vždy perem uchopte diamant za jeho špičku, abyste mohli na plátno přilepit diamant kulatou spodní stranou.
Hlava ženy při západu slunce
Umistěte diamant na odpovídající symbol na plátně.
Hlava ženy při západu slunce
Až budete hotoví, zarámujte si své mistrovské dílo a pověste si ho na zeď.

 

TIPY navíc
  • Pokud s diamantovým malování začínáte, je lepší rozměr 40x50 cm, který je jednodušší.
  • Ukliďte si místo, kde budete tvořit obraz a připravte si naši sadu diamantové malování.
  • Plátno umístěte na větší rovný povrch, aby se vám dobře pracovalo.