Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jídlo a pití

Objevte krásu kulinářského umění s diamantovým malováním

Zuty.cz vás zve do světa diamantového malování, kde se spojuje umění a gastronomie. Naše kategorie "Jídlo a pití" nabízí široký výběr předloh a sad pro všechny, kteří rádi vaří nebo jedí a chtějí svou kreativitu projevit prostřednictvím lesklých diamantů a lákavých obrazů.

#ShowMore#

Proč si vybrat téma jídla a pití?

Snad bychom nenašli nikoho, kdo by neměl rád kvalitní a dobré jídlo. Podobně se každý rád napije osvěžujícího nebo hřejivého nápoje. A pokud přemýšlíte o tom, že si nějak vyzdobíte kuchyň nebo jídelnu, jsou obrázky s tématem jídla a pití vynikající nápad.

Malování lahodných pokrmů pomocí lesklých diamantů je umělecký směr, který spojuje radost z tvorby umění s uspokojením chutí na jídlo. Možnosti jsou neomezené - od dekadentních dezertů až po slané občerstvení. Nejenže je to zábavný a relaxační koníček, ale je to také výborný námět konverzace a nakonec i krásné umělecké dílo, které si můžete vystavit v kuchyni nebo jídelně. Nechte tedy své chuťové buňky vést váš štětec a oddejte se umění diamantového malování lahodných pokrmů.

Co je vlastně Diamantové malování?

Tak v první řadě se nejedná o opravdové diamanty. To by se nám ten obraz celkem prodražil. Pojmem "diamanty" označujeme malé lesklé kamínky. Ty skládáme jako mozaiku na předtištěné plátno s lepící vrstvou. Jednoduše řečeno, na plátně jsou čísla, která odpovídají určitým barvám kamínků. Stačí vybrat kamínek se správnou barvou a ten usadit na jeho místo na plátně. Nakonec vznikne blyštivý obraz.

Výhody diamantového malování pro gurmány

Diamantové malování není jen zábavné a relaxační, ale také má několik výhod pro gurmány. Jednou z největších výhod je to, že můžete malovat svá oblíbená jídla. Pokud máte chuť na pizzu, můžete si ji namalovat. Pokud chcete něco sladkého, můžete si namalovat dort nebo zmrzlinu. Malování lahodných jídel pomocí diamantů umožňuje gurmánům vytvořit své vlastní umělecké dílo a vystavit ho v kuchyni nebo jídelně jako skvělou dekoraci, která může rozpoutat zajímavou konverzaci.

Liška s kávou

Další výhodou je, že diamantování může být skvělou zábavou pro rodiny nebo přátele. Můžete vytvořit obrázky různého jídla a pití a užít si společný čas. Také je to skvělý způsob, jak třeba učit děti o různých typech jídel a vytvářet v nich zájem jak o umění, tak o kulinářské umění.

Jaké obrazy najdete v kategorii "Jídlo a pití"?

 • Ovoce a zelenina: Ovoce, zelenina v jejich přirozené kráse. Mohlo by se zdát, že malovat ovoce může být nuda, ale uvědomte si, že i některé slavné obrazy známých malířů toto téma zpracovávají.
 • Pochoutky a delikatesy: Tradiční pokrmy, dezerty, které vybízí k malování. Takový cupcake nejen, že skvěle chutná, ale když se povede, také nádherně vypadá.
 • Nápoje pro každou příležitost: Od kávových šálků po barevné koktejly můžete uhasit svou žízeň po umění.
 • Trocha alkoholu neuškodí. Asi nesouhlasíme s prohlášením, že alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství. Ale dát si po dlouhém pracovním dni sklenku vína nebo hlt Jacka Danielse může být příjemné.

Jack Deniels lahev

Proč diamantové malování?

 • Relaxace a zábava: Diamantové malování je relaxační a zábavná aktivita. A můžete ji sdílet i s přáteli.
 • Výsledek stojí za to: Vytvořené obrazy jsou lesklé, živé a stávají se výjimečným prvkem vašeho interiéru.
 • Pro všechny úrovně: Není potřeba předchozí umělecké zkušenosti.

Tipy pro malíře

 1. Vyberte si motiv, který vás inspiruje: Obraz by měl odrážet váš vztah k jídlu a pití. Máte rádi kávu? Na výběr máte spousty motivů s tímto oblíbeným nápojem. Jste spíše na sladké, tak hurá do nějakého zákusku nebo hromádky lívanců.
 2. Přizpůsobte si prostor: Ujistěte se, že máte dostatečné osvětlení a pohodlný prostor pro malování. Kamínky jsou celkem drobné a občas se zakutálí, tak ať je pak nesbíráte po celém pokoji.
 3. Buďte trpěliví: Diamantové malování vyžaduje čas a trpělivost, ale výsledek stojí za to.

Zapojte se do komunity

 • Sdílejte svá díla: Po dokončení neváhejte sdílet vaše umělecká díla s komunitou na Zuty.cz.
 • Inspirujte a buďte inspirováni: Objevte, jak ostatní umělci pracují s tímto tématem a nechte se inspirovat.

Nakupujte na Zuty.cz

Navštivte Zuty.cz a prozkoumejte naši rozmanitou nabídku v kategorii "Jídlo a pití". Každá sada obsahuje vše potřebné pro vytvoření nádherného diamantového obrazu. Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků a objevte krásu diamantového malování!

173 položek celkem
Nahoru
Další produkty