Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Holly Simental

21 položek celkem

Veselá zvířátka od Holly Simental

Holly Simental je úžasná umělkyně, díky níž se cítíte propojeni s každým zvířetem, které namaluje, jako byste jim mohli číst myšlenky. Kreslí už od svých šesti let. Tehdy prohrála se svou kamarádkou soutěž o to, kdo namaluje lepšího koně. Prohra ji motivovala k tomu, aby se v kresbě stále zlepšovala.

Zvířata jsou hlavním námětem jejích obrazů. A jelikož si bez dobré kávy neumí představit den, často na jejích obrazech uvidíte zvíře právě s hrnkem kávy. Měla to štěstí, že vyrůstala u jezera Tahoe v Kalifornii.  Milovala tamní divokou přírodu a pracovala jako dobrovolnice v Lake Tahoe Wildlife Care, což je nemocnice pro divoká zvířata. To ještě více prohloubilo její zájem o zvířata i znalosti o různých druzích.

Jedinečnost jejích obrazů tkví v tom, že maluje zvířata tak, aby vypadala realisticky, ale přitom měla lidské vlastnosti nebo atributy. Nejčastěji labužnicky popíjejí kávu.

Její oblíbenou technikou je akvarel, olej, pastel a akryl. Mimochodem – akrylem si můžete namalovat některý z jejích obrazů díky malování podle čísel i Vy. A tak, jak doporučuje Holly, raději používejte kvalitní výtvarné potřeby. Vaše obrazy tak budou také mnohem lepší.