Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Holly Simental

21 položek celkem

Veselá zvířátka od Holly Simental

Holly Simental je úžasná umělkyně, díky níž se cítíte propojeni s každým zvířetem, které namaluje, jako byste jim mohli číst myšlenky. Kreslí už od svých šesti let. Tehdy prohrála se svou kamarádkou soutěž o to, kdo namaluje lepšího koně. Prohra ji motivovala k tomu, aby se v kresbě stále zlepšovala.

Zvířata jsou hlavním námětem jejích obrazů. A jelikož si bez dobré kávy neumí představit den, často na jejích obrazech uvidíte zvíře právě s hrnkem kávy. Měla to štěstí, že vyrůstala u jezera Tahoe v Kalifornii.  Milovala tamní divokou přírodu a pracovala jako dobrovolnice v Lake Tahoe Wildlife Care, což je nemocnice pro divoká zvířata. To ještě více prohloubilo její zájem o zvířata i znalosti o různých druzích.

Jedinečnost jejích obrazů tkví v tom, že maluje zvířata tak, aby vypadala realisticky, ale přitom měla lidské vlastnosti nebo atributy. Nejčastěji labužnicky popíjejí kávu.

Její oblíbenou technikou je akvarel, olej, pastel a akryl. Mimochodem – akrylem si můžete namalovat některý z jejích obrazů díky malování podle čísel i Vy. A tak, jak doporučuje Holly, raději používejte kvalitní výtvarné potřeby. Vaše obrazy tak budou také mnohem lepší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení