Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

O nás

Malování podle čísel nám učarovalo. Rozhodli jsme se tedy zpřístupnit je i Vám, našim zákazníkům. Jsme česká společnost, která vyvíjí, tiskne a distribuuje šablony pro malování podle čísel. Stali jsme se jedničkou na českém trhu zejména díky našemu přístupu k zákazníkovi. U nás opravdu platí heslo: “Náš zákazník, náš pán”. Chcete vědět, proč jsou naši zákazníci s našimi službami a výrobky tak spokojeni?

Dlouhodobá stabilita

Jsme na trhu už od roku 2010. Tedy už od dob, kdy malování podle čísel znalo jen pár zasvěcenců. Máme bohaté zkušenosti s prodejem a jsme zkušenými odborníky. Díky tomu víme přesně, s čím se asi tak budete potýkat a v čem potřebujete pomoct. Po celou dobu se také držíme vysokého standardu služeb a pro naše zákazníky chceme být nejen spolehlivým partnerem, ale také přítelem a rádcem.

Největší evropský výrobce

Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v EU. Vysokou kvalitu si tak můžeme pohlídat osobně přímo ve výrobním procesu.

Kvalita v první řadě

Neuznáváme myšlenku, že když s něčím začínáte, stačí Vám méně kvalitní vybavení. Ne! Každý si zaslouží to nejlepší, a proto Vám také to nejlepší nabízíme. Italská plátna, akrylové barvy přímo navržené pro malování na plátno, štětce s různou šířkou a tvarem, dřevěné rámy, to vše má za sebou spoustu hodin testování a prověřování. To, co na našem e-shopu najdete, stojí na vrcholu kvality.

Nákup bez starostí

Nemusíte se vůbec stresovat - celým procesem nákupu a samotného malování Vás může provést naše služba Bez starostí. Poradíme, jaký motiv bude do Vašeho bytu vhodný, jakou velikost a náročnost byste měli vybrat, můžeme dokonce vytvořit objednávku za Vás, pokud si zrovna nerozumíte s nákupem na internetu.

Skvělá podpora při nákupu i po něm

To, co nás od konkurence opravdu odlišuje, je naše skvělá zákaznická podpora před, během nákupu i po něm. Telefonicky Vám pomůžeme s výběrem motivu, rozměru i náročnosti. Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv otázky týkající se malování podle čísel. Zdarma Vám předáme všechny své zkušenosti a rady, a to dokonce i tehdy, když si nakonec žádnou sadu u nás nekoupíte! Naše zákaznická linka je pro Vás připravena vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.

Statisíce spokojených zákazníků

Naše sady malování podle čísel si už vyzkoušely statisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

Množstevní slevy

Čím více nakoupíte, tím méně platíte. To je podle nás férové. Objednejte si nad 2 500 Kč a dostanete 3% slevu. U objednávek nad 4 000 Kč je to dokonce 5 %.

Bezpečný nákup

Bezpečnost na našem e-shopu bereme velmi vážně, u nás můžete nakupovat opravdu bez obav. Díky HTTPS protokolu jsou Vaše citlivá data v naprostém bezpečí, veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrované podobě.

Zuty
Westlogic s.r.o.
Olomoucká 267/29
Opava, 746 01

Kancelář

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě pod spisovou značkou oddíl C vložka 36070

IČ: 28637372
DIČ: CZ28637372

Jak to u nás vypadá

oNas1 oNas2 oNas3 oNas4 oNas5 oNas6

ZUTY-Ondrášek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení