Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

O nás

Malování podle čísel nám učarovalo. Rozhodli jsme se tedy zpřístupnit je i Vám, našim zákazníkům. Jsme česká společnost, která vyvíjí, tiskne a distribuuje šablony pro malování podle čísel. Stali jsme se jedničkou na českém trhu zejména díky našemu přístupu k zákazníkovi. U nás opravdu platí heslo: “Náš zákazník, náš pán”. Chcete vědět, proč jsou naši zákazníci s našimi službami a výrobky tak spokojeni?

Dlouhodobá stabilita

Jsme na trhu už od roku 2010. Tedy už od dob, kdy malování podle čísel znalo jen pár zasvěcenců. Máme bohaté zkušenosti s prodejem a jsme zkušenými odborníky. Díky tomu víme přesně, s čím se asi tak budete potýkat a v čem potřebujete pomoct. Po celou dobu se také držíme vysokého standardu služeb a pro naše zákazníky chceme být nejen spolehlivým partnerem, ale také přítelem a rádcem.

Největší evropský výrobce

Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v EU. Vysokou kvalitu si tak můžeme pohlídat osobně přímo ve výrobním procesu.

Kvalita v první řadě

Neuznáváme myšlenku, že když s něčím začínáte, stačí Vám méně kvalitní vybavení. Ne! Každý si zaslouží to nejlepší, a proto Vám také to nejlepší nabízíme. Italská plátna, akrylové barvy přímo navržené pro malování na plátno, štětce s různou šířkou a tvarem, dřevěné rámy, to vše má za sebou spoustu hodin testování a prověřování. To, co na našem e-shopu najdete, stojí na vrcholu kvality.

Nákup bez starostí

Nemusíte se vůbec stresovat - celým procesem nákupu a samotného malování Vás může provést naše služba Bez starostí. Poradíme, jaký motiv bude do Vašeho bytu vhodný, jakou velikost a náročnost byste měli vybrat, můžeme dokonce vytvořit objednávku za Vás, pokud si zrovna nerozumíte s nákupem na internetu.

Skvělá podpora při nákupu i po něm

To, co nás od konkurence opravdu odlišuje, je naše skvělá zákaznická podpora před, během nákupu i po něm. Telefonicky Vám pomůžeme s výběrem motivu, rozměru i náročnosti. Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv otázky týkající se malování podle čísel. Zdarma Vám předáme všechny své zkušenosti a rady, a to dokonce i tehdy, když si nakonec žádnou sadu u nás nekoupíte! Naše zákaznická linka je pro Vás připravena vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.

Statisíce spokojených zákazníků

Naše sady malování podle čísel si už vyzkoušely statisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

Bezpečný nákup

Bezpečnost na našem e-shopu bereme velmi vážně, u nás můžete nakupovat opravdu bez obav. Díky HTTPS protokolu jsou Vaše citlivá data v naprostém bezpečí, veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrované podobě.

Zuty
Westlogic s.r.o.
Olomoucká 267/29
Opava, 746 01

Kancelář

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě pod spisovou značkou oddíl C vložka 36070

IČ: 28637372
DIČ: CZ28637372

Jak to u nás vypadá

ZUTY-Ondrášek