Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Richard Macneil

21 položek celkem

Romantické procházky s Richardem Macneilem

Richard Macneil je umělec samouk, který od samého počátku své kariéry pracuje v uměleckém prostředí.

Narodil se ve Worcesteru ve Velké Británii a svůj profesní život začal jako umělec ve Worcester Royal Porcelain. Po celou dobu pracoval v oblastech sochařství, keramiky a ilustrace ve Velké Británii, a to i na mezinárodní úrovni.

Mnoho let strávil také na východním pobřeží USA. Za jeden ze svých největších úspěchů tohoto období považuje vystavení svého uměleckého díla, které daroval prezidentu Reaganovi, v Oválné pracovně Bílého domu.

Jakmile se Richard vrátil do Worcestershire ve Velké Británii, začal působit jako návrhář blahopřání a výtvarník na volné noze. Dlouhá léta rozvíjel styl, kterým dnes tvoří.

Je znám především svými tradičními vánočními motivy, které se používají pro blahopřání, papírové výrobky a nejrůznější produkty. Tyto výrobky se prodávají po celém světě. Nashromáždil obrovskou kolekci návrhů pro každodenní použití a v poslední době také kolekci návrhů určených vyloženě pro výtvarné tisky.

Svůj volný čas rád tráví se svou rodinou, procházkami krásnou britskou přírodou a rybařením.

Vizí Richarda Macneila je vytvářet „umění, které zaujme a je přístupné všem“. To je i náš pohled na umění, a tak máme radost, že Vám můžeme zprostředkovat možnost malovat jeho plátna a obrazy formou malování podle čísel. Kdo ví – třeba i v někom z Vás dřímá podobně slavný umělec.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení