Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Krajiny, příroda, období, zátiší

Zátiší, obrazy krajiny a přírody

Jste někdo, kdo miluje umění, ale má potíže s vytvářením vlastních mistrovských děl? Chtěli jste si vyzkoušet namalovat lesní zátiší, ale nevěděli jste jak na to? Už nemusíte váhat! Malování podle čísel je inovativní způsob, jak v sobě uvolnit umělce a bez námahy vytvořit úžasné obrazy krajiny.

#ShowMore#

S touto technikou můžete malovat jako profesionál bez jakýchkoli předchozích zkušeností nebo uměleckých dovedností. Ať už jste začátečník, nebo zkušený umělec, sady malování podle čísel nabízejí zábavný a snadný způsob, jak podpořit uměleckého ducha. Objevte radost z malování!

Malujte úchvatné krajiny pomocí malby podle čísel

Malba podle čísel je způsob tvorby obrazů, který vám umožňuje malovat pomocí číselných kódů, které odpovídají určitým barvám. Tyto kódy jsou uvedeny na plátně, uvnitř malých plošek, které označují, kde máte malovat. Malba podle čísel je zábavná a snadná, zvláště pro ty, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s malováním. 

Jednou z největších výhod malování různých zátiší a krajinek podle čísel je, že malujete jako profesionál akrylovými barvami na plátno v rámu bez nutnosti zvládnutí složitých technik malby. Předem dokonce víte, jak bude výsledný obraz vypadat. Tento způsob malování je tak skvělý pro lidi, kteří chtějí malovat, ale nemají čas věnovat tvorbě obrazu dlouhé hodiny.

Krajinomalba a zátiší jsou výtvarné žánry, které mají bohatou historii a mnoho slavných malířů se tímto tématem zabývalo. Existuje mnoho různých typů krajiny, které se mohou projevovat ve velmi odlišných stylech:

  • Romantické krajiny s jemnými a snovými obrysy
  • Impresionistické krajiny s důrazem na světelné efekty a barevné dojmy. 
  • Realistické krajiny s detailními a precizními vyobrazeními.

12620-1_malovani-podle-cisel-strom-harmonie

Podobně se můžete rozhodnout o tom, jaká místa budete malovat:

  • Hory a údolí jak je znáte ze svého okolí, případně z různých exotických a vzdálených zemí. Neexistují žádná omezení.
  • Moře a oceány. Nespoutaný živel nebo klidná hladina? Moře umí ukázat obojí. Zachyťte jeho krásu na plátno.
  • Připomínka z dovolené. Milujete úzké uličky z italských městeček? Slavné stavby jako Eifellova věž? Bulváry New Yorku nebo důstojná historická místa Londýna? V naší nabídce si jistě vyberete.

9887-1_malovani-podle-cisel-mestecko

Připojte se ke slavným malířům

Mezi slavné malíře, kteří se věnovali krajinomalbě a zátiší, patří například Vincent van Gogh, který svými intenzivními barvami a křehkými tahy štětcem zachytil krásu přírody. Jeho obrazy jako "Hvězdná noc" a "Slunečnice" jsou známé po celém světě. 

Dalším slavným malířem krajin byl Claude Monet, zakladatel impresionismu, který se specializoval na zachycení světelných efektů v přírodě. Jeho "Tulipánové pole" nebo "Vlčí máky" jsou příklady jeho mistrovství.

Na zuty.cz samozřejmě najdete předlohy těchto slavných krajinek i zátiší. Můžete si tak zkusit vžít se do kůže starých mistrů a stvořit jedinečný obraz vlastní rukou.

Při malování zátiší a krajin se ale můžete inspirovat přírodou samotnou. Můžete zachytit klid a harmonii venkovské scenérie, romantickou atmosféru lesa, výrazné barvy podzimních stromů nebo tajemství horských krajin. Máte možnost vyjádřit své vlastní vnímání a interpretaci přírody prostřednictvím vašeho osobitého vyjádření.

Malujte přírodu se Zuty

Když nakupujete na e-shopu Zuty.cz, můžete se spolehnout na výborný zákaznický servis a kvalitní produkty. Naše obrázky jsou vybrány s ohledem na estetiku a atmosféru přírody, kterou zobrazují. Každý obrázek je doprovázen čitelným číslováním, abyste měli jasné a snadno splnitelné instrukce pro malování. Využitím kvalitního tisku a detailního provedení vám poskytujeme možnost vytvořit si vlastní umělecké dílo plné krásy a emocí.

Podporujeme naše čtenáře a zákazníky v jejich umělecké cestě. Na našem blogu najdete inspirativní články a tipy od umělců kteří už mají roky zkušeností s malováním, a které vám pomohou zdokonalit vaše dovednosti a objevit nové techniky v malování.

Můžete se dozvědět více o různých stylech krajinomalby, používání barev a kompozice. Navíc vám na e-shopu Zuty.cz poskytujeme jednoduchý a intuitivní nákupní proces, abyste mohli snadno a pohodlně objednávat své oblíbené obrázky pro malování podle čísel.

Připojte se k naší komunitě umělců a objevujte krásu zátiší, krajin a obrazů přírody prostřednictvím malování podle čísel. Vaše umělecká cesta začíná na e-shopu Zuty.cz.

2498 položek celkem
Nahoru
Další produkty