Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Sue Ellen Brown

59 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sue Ellen Brown

Sue Ellen Brown se narodila a vyrůstala v Texaském Tyleru. Malováním strávila většinu svého dětství. Během tohoto období se setkala s díly umělců a spisovatelů, kteří se stali inspirací pro její vlastní práci, včetně George MacDonalda a Hanse Christiana Andersena. Od roku 1986 pracuje samostatně jako malířka, portrétistka a ilustrátorka.

Ilustrovala dětské knihy pro různá vydavatelství, spolupracovala s komerčními klienty, jako jsou McDonald's, Denny's a Pepsi, a produkovala obálky knih a časopisů. Získala národní ocenění a uznání, včetně dvou cen Paragon od Národní rady pro marketing a vztahy s veřejností.

Inspirace světem kouzel a nadpřirozena je znatelná v jejích pracích i nyní. A to je právě to, co je činí jedinečnými. Mezi její nejoblíbenější techniky patří olejomalba a malba s akrylem. A protože malba akrylem na plátno je nejčastější technikou v malování podle čísel, máte nyní možnost namalovat si nějaký její obrázek sami.

Vyberte si nějakou pěknou předlohu obrazu od Sue Ellen Brown. Jsou hravé a roztomilé. Nejčastěji zobrazují zvířata. Jak reálná, tak ta pohádková. Ovšem téměř vždy je zastihnete v situacích, ve kterých se v reálném světě neocitají.

Sue Ellen Brown si zamilují děti i dospělí, kterým nechybí představivost. Bude to skvělý dárek pro každého milovníka fantasy žánru, pohádek a zvířecího světa.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení