Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Sue Ellen Brown

59 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sue Ellen Brown

Sue Ellen Brown se narodila a vyrůstala v Texaském Tyleru. Malováním strávila většinu svého dětství. Během tohoto období se setkala s díly umělců a spisovatelů, kteří se stali inspirací pro její vlastní práci, včetně George MacDonalda a Hanse Christiana Andersena. Od roku 1986 pracuje samostatně jako malířka, portrétistka a ilustrátorka.

Ilustrovala dětské knihy pro různá vydavatelství, spolupracovala s komerčními klienty, jako jsou McDonald's, Denny's a Pepsi, a produkovala obálky knih a časopisů. Získala národní ocenění a uznání, včetně dvou cen Paragon od Národní rady pro marketing a vztahy s veřejností.

Inspirace světem kouzel a nadpřirozena je znatelná v jejích pracích i nyní. A to je právě to, co je činí jedinečnými. Mezi její nejoblíbenější techniky patří olejomalba a malba s akrylem. A protože malba akrylem na plátno je nejčastější technikou v malování podle čísel, máte nyní možnost namalovat si nějaký její obrázek sami.

Vyberte si nějakou pěknou předlohu obrazu od Sue Ellen Brown. Jsou hravé a roztomilé. Nejčastěji zobrazují zvířata. Jak reálná, tak ta pohádková. Ovšem téměř vždy je zastihnete v situacích, ve kterých se v reálném světě neocitají.

Sue Ellen Brown si zamilují děti i dospělí, kterým nechybí představivost. Bude to skvělý dárek pro každého milovníka fantasy žánru, pohádek a zvířecího světa.