Sleva 15 % na XXL obrazy##01.11.2020## Nakupujte

Obraz jako dárek

Hledáte dárek pro své blízké? Nejvíce potěší takový dárek, ze kterého je vidět, že na obdarovaného myslíte. Už malé děti mohou dávat krásné dárky a často to dělají tak, že nakreslí obrázek.

Máte doma taky schované obrázky svých dětí? Jistě že ano. Zatímco kravata či voňavka dříve či později z vašeho života zmizí, obrázek od Vašeho dítěte se stane součástí rodinné historie.

Jako dospělí se možná trochu stydíme darovat obrázek namalovaný vlastní rukou. Ale co kdyby šlo o opravdový obraz namalovaný akrylovými barvami na plátno? Jako téma a předlohu byste navíc mohli použít nějakou fotografii, která v obdarovaném člověku vyvolá vzpomínky či emoce, díky kterým to bude ten nejlepší dárek, jaký kdy dostal.

Že nejste žádný umělec a malovat neumíte? Nevadí - zkuste malování podle čísel. Jde o techniku, kdy je na plátně vytištěna předloha s očíslovanými ploškami. Akrylové barvy, kterými budete malovat, mají stejná čísla jako plošky, které budete vybarvovat. Podívejte se, jak je to snadné:

 

Objednejte si na našem e-shopu sadu pro malování podle čísel podle vlastní fotografie. Zašlete nám fotografii, nejlépe takovou, která bude mít nějaký vztah k obdarovanému - fotografie z dětství, snímek jeho pejska, jeho rodný dům apod.

Váš dárek bude jedinečný, nezapomenutelný a bude mít trvalou hodnotu. Navíc si ještě užijete krásné chvíle klidu a pohody při malování podle čísel. Nebo místo toho, abyste obraz darovali vymalovaný, můžete darovat celou sadu tak, jak vám přijde, a dopřát radost z tvorby někomu druhému. Věřte, že v každém případě jde o dárek, který opravdu potěší.