Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Obraz jako dárek

Hledáte dárek pro své blízké? Nejvíce potěší takový dárek, ze kterého je vidět, že na obdarovaného myslíte. Už malé děti mohou dávat krásné dárky a často to dělají tak, že nakreslí obrázek.

Máte doma taky schované obrázky svých dětí? Jistě že ano. Zatímco kravata či voňavka dříve či později z vašeho života zmizí, obrázek od Vašeho dítěte se stane součástí rodinné historie.

Jako dospělí se možná trochu stydíme darovat obrázek namalovaný vlastní rukou. Ale co kdyby šlo o opravdový obraz namalovaný akrylovými barvami na plátno? Jako téma a předlohu byste navíc mohli použít nějakou fotografii, která v obdarovaném člověku vyvolá vzpomínky či emoce, díky kterým to bude ten nejlepší dárek, jaký kdy dostal.

Že nejste žádný umělec a malovat neumíte? Nevadí - zkuste malování podle čísel. Jde o techniku, kdy je na plátně vytištěna předloha s očíslovanými ploškami. Akrylové barvy, kterými budete malovat, mají stejná čísla jako plošky, které budete vybarvovat. Podívejte se, jak je to snadné:

 

Objednejte si na našem e-shopu sadu pro malování podle čísel podle vlastní fotografie. Zašlete nám fotografii, nejlépe takovou, která bude mít nějaký vztah k obdarovanému - fotografie z dětství, snímek jeho pejska, jeho rodný dům apod.

Váš dárek bude jedinečný, nezapomenutelný a bude mít trvalou hodnotu. Navíc si ještě užijete krásné chvíle klidu a pohody při malování podle čísel. Nebo místo toho, abyste obraz darovali vymalovaný, můžete darovat celou sadu tak, jak vám přijde, a dopřát radost z tvorby někomu druhému. Věřte, že v každém případě jde o dárek, který opravdu potěší.