Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Proč koupit u nás

Když jsme přemýšleli, že vstoupíme na trh s nabídkou sad pro malování podle čísel, měli jsme na mysli to nejdůležitější: kvalita, šířka sortimentu a dokonalý servis. Toho se pevně držíme a navíc přicházíme s dalšími nápady, jak si ještě více upevnit pozici jedničky na našem trhu. Jaké výhody nabízíme a proč nakupovat právě u nás? Podívejte se a přesvědčte se sami, v čem jsme tak výjimeční.

Největší evropský výrobce

Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v EU. Vysokou kvalitu si tak můžeme pohlídat osobně přímo ve výrobním procesu.

Obraz podle vlastní fotografie

Pokud nám pošlete vlastní fotografii, převedeme ji na očíslovaný vzor, vytiskneme ji na plátno a Vy si tak můžete namalovat obrázek, který nebude mít nikdo jiný. Můžete mít každý svůj portrét, svého domácího mazlíčka, či cokoliv, co byste rádi zachytili na obraz.

Největší nabídka na trhu

Nabízíme přes 6 000 originálních motivů. Máme tedy nejširší nabídku motivů na českém trhu a stále přibývají další. Každý z našich motivů jsme sami navrhli a vyrobili. Pokrývají různá témata: zvířata, dětské motivy, květiny, rostliny, příroda, roční období, zátiší, města, místa a celou řadu dalších.

Garance vrácení peněz

Nepátráme zbytečně po důvodech - pokud si to rozmyslíte a pošlete nám nerozbalenou zásilku zpět, vrátíme Vám peníze v plné výši bez otázek a bez otálení.

Statisíce spokojených zákazníků

Naše sady malování podle čísel si už vyzkoušely statisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

Zuty klub

Velice si vážíme našich zákazníků, a proto jsme pro Vás připravili BONUSOVÝ VĚRNOSTNÍ KLUB. Abyste mohli čerpat výhody z členství, nemusíte dělat nic jiného, než se při nákupu zaregistrovat jako zákazník. Registrací do našeho e-shopu se automaticky stáváte členem věrnostního programu:

  • ihned po registraci sleva 2 %
  • součet hodnot nákupů nad 4 000 Kč sleva 3 %
  • součet hodnot nákupů nad 9 000 Kč sleva 4 %
  • součet hodnot nákupů nad 14 000 Kč sleva 6 %

Nákupy se sčítají a sleva je doživotní.

Doplnění barev zdarma

Došla Vám barva ještě před dokončením obrazu? Napište nám číslo barvy a my Vám ji ZDARMA zašleme (pouze za cenu dopravy).

Podpora během nákupu i po něm

Myslíme si, že nákupem by náš vztah neměl končit. Chceme Vám poskytnout ten nejvyšší servis jak při nákupu, tak i po něm. Jsme Vám k dispozici s radou a vedením před nákupem. A pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte či pište bez obav.

Bezpečný nákup

Bezpečnost na našem e-shopu bereme velmi vážně, u nás můžete nakupovat opravdu bez obav. Díky HTTPS protokolu jsou Vaše citlivá data v naprostém bezpečí, veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrované podobě.

Mohlo by Vás zajímat