Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak začít tečkovat

Tečkování je jednoduchá kreativní činnost, kterou zvládne každý. Obdržíte od nás plátno s předtištěným motivem a fixy v barvě, kterou si vyberete. Na předtištěném plátně s motivem postupně vybarvujete tečky fixem a tvoříte obraz. Na plátně najdete stovky teček různých velikostí, které musíte vybarvit. Je to skvělý koníček, u kterého si můžete odpočinout a relaxovat. Jakmile obraz dokončíte, můžete si ho pověsit na zeď a ukázat ho svým blízkým. Naše prémiové sady obsahují vše, co potřebujete k dokončení obrazu.

Podívejte se na video

 

Celý postup je velmi jednoduchý a zvládne ho každý. V naší sadě tečkování obdržíte kvalitní plátno s předtištěným motivem, 2 fixy pro vybarvování teček, háčky na zavěšení obrazu a podrobný návod. Sada zahrnuje silný fix a tenký fix. Se silným fixem vybarvíte na plátně většinu teček. Tenký fix využijete pro vybarvování menších teček.

Stačí postupovat podle našeho návodu a vytvoříte si vaše mistrovské dílo

img_3_poradna_tec_1
Nachystejte si sadu tečkování, kterou jste od nás obdrželi. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tvorbě obrazu: plátno a dva fixy.
img_3_poradna_tec_2
Rozhodněte se, jakými tečkami začnete. Na plátně jsou velké a malé tečky. Pro velké tečky použijte silný fix, pro malé tečky tenký fix.
img_3_poradna_tec_3
Vezměte si do ruky fix a začněte vybarvovat kolečka na plátně.
img_3_poradna_tec_4
Až budete hotoví, zarámujte si své mistrovské dílo a pověste si ho na zeď.