Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Howard Robinson

63 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Zvířecí říše Howarda Robinsona

Howard Robinson je známý ilustrátor zvířecího světa, který má přívržence po celém světě. Na jeho obrazech ožívají jak ochočení, tak exotičtí tvorové z Ameriky, Austrálie, Evropy, Afriky i Asie. Tvorba Howarda Robinsona je specifická veselými tématy a příjemnou, odlehčenou náladou.

Robinson pracuje v oboru již více než 36 let. Jde tedy o zkušeného umělce, který ví, co dělá lidem radost. Narodil se na severu Anglie v roce 1959 a většinu života prožil na venkově. Odjakživa měl rád divoká zvířata, ale nejvíce se zajímal o ptáky. 

Ty mimochodem i sám chová a dnes platí v oboru za skutečného odborníka, kterého zvou na přednášky po celém světě. Právě při těchto cestách sbírá inspiraci, kterou doma mění ve skutečné obrazy. Jeho díla si objednávají hlavně zoologické zahrady a akvária. Aby také ne, návštěvníci a příznivci zvířecí říše je zkrátka milují. 

Máme pro Vás hned několik veselých obrazů se zvířecími kamarády, které potěší zákazníky každého věku. Bude to moc pěkný dárek k výročí, svátku, narozeninám. Nebo si ho kupte jen sami pro sebe. Užijte si malování se Zuty.cz!