Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

DŘEVĚNÝ BLINDRÁM 40x50 cm

Kód: 10355
180 Kč 149 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu doporučujeme, abyste se rozhodli při objednávce jakékoli sady pro malování podle čísel pro rámovanou variantu. Vámi vybrané plátno Vám napneme do odpovídajícího rámu, a to odborně a bezchybně. Malování rovnou na rámu je snazší, s obrazem se lépe manipuluje a celkově je malování pohodlnější. Možná se plátno malinko prohýbá, pokud na něj štětcem dost přitlačíte, ale výhody převažují.

Ovšem pokud už máte obrázek doma a možná i vymalovaný, ale bez rámu, můžete si jej zarámovat sami. Opět Vám umíme pomoci a dodáme Vám přesně ten rám, který potřebujete k rozměrům Vašeho plátna. 

Rám se dodáváme v rozloženém stavu. Je vyroben ze smrkového dřeva. To je celkem měkké, takže napnutí plátna pomocí sponek, které pak do rámu zapíchnete, je snadné. Rám tvoří 4 lišty s čepy a dlaby, které je potřeba do sebe napasovat - ideálně gumovou paličkou. Postupujte jemně - násilí není třeba.

Při rámování dbejte na to, aby plátno bylo stále napnuté. Položte plátno namalovanou stranou dolů a přes něj rám. Začněte tím, že upevníte středy plátna na každé straně rámu. Poté přichyťte polovinu jakékoliv strany od středu do rohu. Zvolte protilehlou stranu, a tam přichyťte plátno od středu nahoru. Pokračujte zrcadlově po polovinách stran u celého rámu. Nakonec Vám zbydou rohy. Ty přeložte a poskládejte tak, aby nikde nepřečnívaly, a také je přisponkujte.

Věděli jste, že malování podle čísel

  • uvolňuje
  • zmírňuje stres
  • rozvíjí kreativitu
  • učí trpělivosti a koncentraci
  • rozvíjí manuální dovednosti
  • zlepšuje přesnost pohybů a podporuje jejich koordinaci
  • předchází degenerativním změnám mozku u seniorů

detail-produktu Malování podle vlastní fotografie Zjistěte více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: