Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

DŘEVĚNÝ BLINDRÁM 40x50 cm

Kód: 10355
180 Kč 149 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu doporučujeme, abyste se rozhodli při objednávce jakékoli sady pro malování podle čísel pro rámovanou variantu. Vámi vybrané plátno Vám napneme do odpovídajícího rámu, a to odborně a bezchybně. Malování rovnou na rámu je snazší, s obrazem se lépe manipuluje a celkově je malování pohodlnější. Možná se plátno malinko prohýbá, pokud na něj štětcem dost přitlačíte, ale výhody převažují.

Ovšem pokud už máte obrázek doma a možná i vymalovaný, ale bez rámu, můžete si jej zarámovat sami. Opět Vám umíme pomoci a dodáme Vám přesně ten rám, který potřebujete k rozměrům Vašeho plátna. 

Rám se dodáváme v rozloženém stavu. Je vyroben ze smrkového dřeva. To je celkem měkké, takže napnutí plátna pomocí sponek, které pak do rámu zapíchnete, je snadné. Rám tvoří 4 lišty s čepy a dlaby, které je potřeba do sebe napasovat - ideálně gumovou paličkou. Postupujte jemně - násilí není třeba.

Při rámování dbejte na to, aby plátno bylo stále napnuté. Položte plátno namalovanou stranou dolů a přes něj rám. Začněte tím, že upevníte středy plátna na každé straně rámu. Poté přichyťte polovinu jakékoliv strany od středu do rohu. Zvolte protilehlou stranu, a tam přichyťte plátno od středu nahoru. Pokračujte zrcadlově po polovinách stran u celého rámu. Nakonec Vám zbydou rohy. Ty přeložte a poskládejte tak, aby nikde nepřečnívaly, a také je přisponkujte.

Věděli jste, že malování podle čísel

  • uvolňuje
  • zmírňuje stres
  • rozvíjí kreativitu
  • učí trpělivosti a koncentraci
  • rozvíjí manuální dovednosti
  • zlepšuje přesnost pohybů a podporuje jejich koordinaci
  • předchází degenerativním změnám mozku u seniorů

detail-produktu Malování podle vlastní fotografie Zjistěte více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: