Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

MALOVÁNÍ PROTI STRESU - MANDALA XVIII

Kód: 26157/VYP/40X 26157/BEZ/40X 26157/VYP/50X 26157/BEZ/50X 26157/VYP/60X 26157/BEZ/60X 26157/VYP/70X 26157/BEZ/70X 26157/VYP/80X 26157/BEZ/80X Zvolte variantu
593 Kč 281 Kč 666 Kč 342 Kč 762 Kč 439 Kč 882 Kč 714 Kč 1 554 Kč 1 122 Kč od 281 Kč 490 Kč bez DPH 232 Kč bez DPH 550 Kč bez DPH 283 Kč bez DPH 630 Kč bez DPH 363 Kč bez DPH 729 Kč bez DPH 590 Kč bez DPH 1 284 Kč bez DPH 927 Kč bez DPH od 232 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Rozměr
Rámování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada neobsahuje barvy, které si můžete zvolit dle Vašeho přání ZDE

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALOVÁNÍM PROTI STRESU!

Sada neobsahuje barvy, které si můžete zvolit dle Vašeho přání ZDE

Doporučené množství kalíšků:

 • pro rozměr 40x40 a 50x50 doporučujeme alespoň 13 kalíšků (3 ml)  
 • pro rozměr 60x60 a 70x70 doporučujeme alespoň 17 kalíšků (3 ml)  
 • pro rozměr 80x80 doporučujeme alespoň 22 kalíšků (3 ml)  

Mandaly malujeme na plátno akrylovými barvami - barvy si vyberete sami v naší paletě barev 243 odstínů.

Obdržíte: Potištěné plátno s mandalou (šedý potisk - nebarevný) a základní sadu štětců. Na plátně nenajdete čísla, jelikož jen Vy rozhodujete, jakou barevnou kompozici mandala dostane.

Mandala znamená kruh nebo dokonce magický kruh. Kruh je totiž základním motivem většiny mandal. Je prokázáno, že právě kruh je vnímán jako ten nejpříjemnější tvar, který uklidňuje a harmonizuje mysl.

Mandaly jsou tu odedávna. Jsou součástí mnoha náboženství a filozofií. Někde představují obraz celého vesmíru, jiní v nich vidí různá božstva, či obraz své mysli. Pomáhá v léčení psychických poruch a zejména ve zmírňování stresu.

Mandaly nacházíme všude kolem sebe v přírodě - vločka sněhu, květ slunečnice, ananas.

Nejcennější je, když si svou mandalu nakreslíme sami. Ale buďme upřímní - většinou jde o dosti složitý geometrický obrazec. První pokusy s vlastní mandalou tak mohou tvůrce spíš znervóznit, než že by nějak snižovaly stres.

Lepší bude začít vymalováváním předtištěných mandal a možná časem dojdeme k tomu, že budeme vytvářet vlastní díla od A do Z.

Určitou míru svobody si však dopřát můžete. Výběr barev, který je pro mandalu zásadní, jsme totiž nechali na Vás. Každý, kdo mandalu maluje, je veden svým vlastním pocitem, a proto si barvy musíte vybrat sami. I vybraná paleta barev o Vás mnoho prozradí.

Proč byste si měli namalovat alespoň jednou za život svou mandalu?

 • Mandaly snižují stres
  V dnešní uspěchané době je okolo každého z nás velké množství stresových faktorů. Snižování stresu je poměrně těžká věc a ne vždy se to podaří tak, jak bychom chtěli. Pokud hledáte ověřenou možnost, jsou to mandaly. Jeden z nejvýznamnějších efektů vybarvování mandal je právě jejich antistresové působení. Soustředíte se prostě na něco jiného a problémy, stres a nervozita mizí!
 • Jde o meditační techniku
  Naučit se meditovat může být pro někoho těžko dosažitelný cíl. Možná i Vy žijete v představě, že meditace musí probíhat vsedě naproti skále, zavřené oči, prázdná mysl. Tak to ale není. Meditovat lze i při běžných denních činnostech – chůze, vaření, poslouchání hudby, dokonce kouření, a samozřejmě při malování mandal. Jde o hlubokou relaxaci a odpočinek.
 • Procvičujete svůj mozek
  Mezi největší strašáky dnešní doby patří různá degenerativní onemocnění v čele s Alzheimerovou nemocí. Nikdo nechce být plně závislý na pomoci ostatních a přitom ani pořádně nevnímat svět okolo sebe. Důležité tedy je udržovat svůj mozek v kondici. Malování mandal je výborný pomocník pro lidi jakéhokoliv věku. Jen málokteré omezení by mohlo někoho vyřadit z pokusu o malování mandal.
 • Radost z tvorby
  Ani tento význam nemůžeme opomenout. Málo co člověka tak naplní radostí jako pohled na dílo, které vyrobil vlastníma rukama. Vždyť i samotný Stvořitel se na konci šestého dne ohlédl a zhodnotil své výtvory jako „velmi dobré“.

ikona1 ikona2 ikona3 ikona4

detail-produktu Malování podle vlastní fotografie Zjistěte více šipka

Doplňkové parametry

Kategorie: Old
Orientace: Čtverec

Malováním proti stresu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: