Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Popis produktu DIAMANT OPVF - střed

Co je obraz podle vlastní fotografie

Proměňte vaši oblíbenou fotografii nebo plakát v obraz diamantového malování. Diamantové malování je skvělý způsob, jak si uchovat vzpomínky na vaše blízké nebo domácího mazlíčka.

Při objednávce nahrajte vaši fotografii a my ji převedeme do diamantového malování. Obraz podle vlastní fotografie je skvělý dárek k různým příležitostem jako jsou narozeniny, Vánoce nebo výročí. Každou sadu ručně vyrábíme a klademe důraz na jedinečný zážitek z tvorby obrazu. Staňte se umělcem ještě dnes.

Jak si objednat obraz podle vlastní fotografie

  • Vyberte si svou fotografii, kterou chcete převést do diamantového malování. Pokud potřebujete poradit, přečtěte si naše tipy pro výběr vhodné fotografie. Fotografie musí být kvalitní a měla by mít rozlišení větší než 1 MB.
  • Fotografie by měla být správně zaostřená. Je-li na ní postava, pak trochu rozmazané pozadí nevadí.
  • Nahrajte svou fotografii pomocí tlačítka Nahrát fotografii.
  • Objednejte si obraz podle vlastní fotografie. Jakmile úspěšně nahrajete svou fotografii, můžete fotografii vložit do nákupního košíku.

Náš grafik připraví návrh předlohy, který Vám zašleme ke schválení. Pokud s naším návrhem nebudete spokojeni, napište nám a my Vám zdarma připravíme a zašleme ještě jeden návrh. Každý další návrh, případně změna podkladové fotografie, jsou pak už zpoplatněny částkou 150 Kč.