Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Popis produktu Malování OPVF - střed

Co je obraz podle vlastní fotografie

Oživte svou oblíbenou fotografii malováním podle čísel. Paint by Number je skvělý způsob, jak namalovat rodinnou fotografii, milovanou osobu nebo vašeho mazlíčka.

Nemusí to být jen fotografie. Rádi připravíme jakýkoli obrázek, který se vám líbí a ze kterého si chcete vytvořit vlastní obraz. Ať už dáváte přednost čemukoli, je to jedinečný způsob, jak si uchovat vzpomínky. Obrázek na základě vaší vlastní fotografie je také nádherný osobní dárek. Představte si, že někomu darujete malovaný obrázek.

Jak si objednat obraz podle vlastní fotografie Jak si objednat obraz podle fotografie

  • Vyberte si svou fotografii, kterou chcete převést do malování podle čísel. Pokud potřebujete poradit, přečtěte si naše tipy pro výběr vhodné fotografie. Fotografie musí být kvalitní a měla by mít rozlišení větší než 1 MB.
  • Fotografie by měla být správně zaostřená. Je-li na ní postava, pak trochu rozmazané pozadí nevadí. Celkový počet odstínů barev, které nabízíme, je 243. Pokud má originál příliš mnoho barev, musíte počítat s tím, že ne všechny barvy lze převést.
  • Nahrajte svou fotografii pomocí tlačítka Nahrát fotografii.

     

  • Objednejte si obraz podle vlastní fotografie. Jakmile úspěšně nahrajete svou fotografii, můžete fotografii vložit do nákupního košíku. Při objednávce produktu Obraz podle vlastní fotografie si můžete vybírat mezi rozměry 40x50 a 80x100 cm.

Náš grafik připraví návrh předlohy, který Vám zašleme ke schválení. Pokud s naším návrhem nebudete spokojeni, napište nám a my Vám zdarma připravíme a zašleme ještě jeden návrh. Každý další návrh, případně změna podkladové fotografie, jsou pak už zpoplatněny částkou 150 Kč.