Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

ČISTÉ PLÁTNO BEZ RÁMU 80x100 cm

Kód: 14888
268 Kč 221 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je možné, že už máte nějaké zkušenosti s malováním obrazů a hledáte kvalitní plátno, na které namalujete své další dílo. Možná, že Vám malování podle čísel dodalo dost zkušeností, jistoty a odvahu zkusit si namalovat vlastní obraz už bez pomoci v podobě očíslovaných plošek.

Pro každého umělce jsou naše plátna vhodná. V ZUTY se soustředíme zejména na kvalitu, což se týká i našich pláten. Primárně jsou určena pro akrylové barvy, ale snesou jakýkoliv typ barvy, kterým se běžně plátna malují.

Plátno dodáváme bez rámu. Máte tak možnost opatřit si nějaký ozdobný rám, plátno po dokončení třeba zasklít apod. Pokud plátno nemáte v rámu, může se s ním při malování snadněji manipulovat, ale na druhou stranu se na něj možná bude hůře malovat. Lepší zkušenosti máme s malováním na plátno, které je napnuté v rámu. Pokud tedy máte důvod pořídit si plátno bez rámu, doporučujeme jej před malováním do nějakého rámu napnout.

Velikost plátna bez rámu je buď 40x50 cm nebo čtyřikrát větší, tedy 80x100 cm. Je počítáno s dostatečně velkými okraji, určenými k napnutí plátna do rámu před malováním nebo po dokončení obrazu.

Věděli jste, že malování podle čísel

  • uvolňuje
  • zmírňuje stres
  • rozvíjí kreativitu
  • učí trpělivosti a koncentraci
  • rozvíjí manuální dovednosti
  • zlepšuje přesnost pohybů a podporuje jejich koordinaci
  • předchází degenerativním změnám mozku u seniorů

detail-produktu Malování podle vlastní fotografie Zjistěte více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: