Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

ZUTY roste – jsme partneři MALL.cz

ZUTY je celkem mladý projekt. Přesto se v oblasti malování podle čísel pomalu a jistě stává leaderem na trhu. Během krátké doby jsme expandovali na zahraniční trhy a nyní prodáváme naše plátna i v Polsku a na Slovensku. V tuto dobu se chystáme vstoupit do Německa a máme další odvážné plány, o kterých se včas dozvíte.

Najdete nás i na MALL.CZ

S marketingem máme dlouholeté zkušenosti, takže víme, co je zásadní pro úspěch v on-line podnikání:

  • Odvaha
  • Zkušenosti
  • Spolehlivá data
  • Ochota investovat
  • Důvěryhodní partneři

V dnešní době, kdy nikdo neví, jak dlouho bude moci mít svůj obchod otevřený, je on-line prodej vlastně jediný spolehlivý prodejní kanál. To vidíme na současném překotném růstu počtu e-shopů.

Pro ty, kteří byli připraveni na on-line prodej už dříve, představuje spolupráce s významnými hráči jako je například MALL jen další prodejní kanál pro rozmělnění provozu. Proto i nás najdete na MALL.CZ. Pokud jste zvyklí nakupovat tam, naše sady a předlohy pro malování podle čísel můžete nakoupit přímo na mall.cz.

Jiní přemýšlejí, jak rychle postavit vlastní spolehlivý e-shop. Pokud tuto možnost nemají a nestihnou to v horizontu maximálně týdnů, je pro ně spolupráce s MALL a dalšími velkoobchody vlastně jednou z mála cest, jak přežít ve světě, kde se většina zákazníků přesouvá s nákupem na internet.

Jsme rádi, že naši zákazníci si nás našli jak na našem e-shopu, tak na partnerských stránkách. Po pravdě máme v tuto chvíli tolik objednávek, že se chystáme k rozšíření našich výrobních kapacit, abychom vás dokázali uspokojit rychleji a v lepší kvalitě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení