Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Zuty spolupracuje s Richardem Macneilem

Svět umění je nám v ZUTY velmi blízký. Oslovujeme tedy současné malíře s tím, že bychom chtěli nabízet plátna s jejich obrazy. Po Holly Simental a jejích zvířecích milovnících kávy je tu Richard Macneil a jeho jedinečný styl figurálního malování. Některé jeho obrazy budeme převádět do předloh pro malování podle čísel. Projděte se s ním slavnými místy a městy a zachyťte jedinečnou náladu místa a okamžiku.

15086_malovani-podle-cisel-milenci-v-parizi--richard-macneil-

Kdo je Richard Macneil

Richard Macneil je umělec samouk, který od samého počátku své kariéry pracuje v uměleckém prostředí.

Narodil se ve Worcesteru ve Velké Británii a svůj profesní život začal jako umělec ve Worcester Royal Porcelain. Po celou dobu pracoval v oblastech sochařství, keramiky a ilustrace ve Velké Británii, a to i na mezinárodní úrovni.

Mnoho let strávil také na východním pobřeží USA. Za jeden ze svých největších úspěchů tohoto období považuje vystavení svého uměleckého díla, které daroval prezidentu Reaganovi, v Oválné pracovně Bílého domu.

Jakmile se Richard vrátil do Worcestershire ve Velké Británii, začal působit jako návrhář blahopřání a výtvarník na volné noze. Dlouhá léta rozvíjel styl, kterým dnes tvoří.

Je znám především svými tradičními vánočními motivy, které se používají pro blahopřání, papírové výrobky a nejrůznější produkty. Tyto výrobky se prodávají po celém světě. Nashromáždil obrovskou kolekci návrhů pro každodenní použití a v poslední době také kolekci návrhů určených vyloženě pro výtvarné tisky.

15089_malovani-podle-cisel-sakury-v-praze--richard-macneil-

Svůj volný čas rád tráví se svou rodinou, procházkami krásnou britskou přírodou a rybařením.

Vizí Richarda Macneila je vytvářet „umění, které zaujme a je přístupné všem“. To je i náš pohled na umění, a tak máme radost, že Vám můžeme zprostředkovat možnost malovat jeho plátna a obrazy formou malování podle čísel. Kdo ví – třeba i v někom z Vás dřímá podobně slavný umělec.

Malá ochutnávka pláten Richarda Macneila

Co pro Vás chystáme? Bude to soubor několika obrazů s motivem slavných míst a měst. Plátna mají většinou společný znak – vodu a zamilované páry. Užijte si malování se ZUTY.

Romantická projížďka na lodičce

15092_malovani-podle-cisel-par-na-lodce-v-new-yorku--richard-macneil-

Chcete mít u své dívky zaručený úspěch? Pozvěte ji na lodičky. A nemusí to být zrovna v Central parku v New Yorku. Ale pozor – žádné houpání v loďce není přípustné! Pokud svou milou vyklopíte, tak vězte, že neplánovaná koupel v jezeře už tak romantická nebude.

Paříž – město zamilovaných

15107_malovani-podle-cisel-milenci-v-parku-u-eiffelovy-veze--richard-macneil-

Praha byla nedávno prohlášena za nejkrásnější město světa. Ovšem co se týká romantiky, na Paříž žádné jiné město asi nemá. A návštěva Eifellovy věže je vrcholem romantiky. Zvláště když k ní kráčíte rozkvetlou alejí po letním dešti.

Láska v Benátkách

15095_malovani-podle-cisel-milenci-s-destnikem-u-mostu--richard-macneil-

Pravé italské kavárničky, gondoly tiše plující kanály Benátek, gondoliéři v dobových kostýmech, kteří na požádání i zazpívají nějakou milostnou árii, to je esence romantiky. Ale i procházka ve dvou po benátských uličkách patří k zážitkům, na které se nedá zapomenout.

Romantický Londýn

15098_malovani-podle-cisel-lide-u-tower-bridge--richard-macneil-

Tower Bridge, královský hrad Tower, budova parlamentu a Big Ben patří k nejslavnějším a nejnavštěvovanějším místům Londýna. Pokud Londýn navštívíte, nemůžete je z prohlídky vynechat. Můžete k nim dojít romantickou procházkou po břehu Temže.

Malujte jako Richard Macneil

Život Richarda Macneila může inspirovat mnoho lidí, kteří se o malování zajímají, ale nemají žádné umělecké školy a diplomy. Jak je vidět, i samouk to může dotáhnout docela daleko.

Nenechte se tedy ničím a nikým odradit od cesty ke splnění Vašich snů. Chcete malovat? Nenechte si nikým namluvit žádné nesmysly o tom, že nemůžete, že to nejde, že se tím neuživíte. Jen začněte naplno, a pak přidávejte. ZUTY Vám pomůže s technikou malování podle čísel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení